Лейди Гага оглавява списъка на

Лейди Гага оглавява списъка на "млади и богати" на Forbes

Може 2, 2024

Лейди Гага Форбс

Лейди Гага, 25-годишна, наскоро свали Опра от върха на списъка на най-мощните знаменитости на списание Forbes, а сега поп звездата с 90 милиона долара стартира Бионсе от първото място на годишния Best-Paid Celebrities-Under-30 списък.

На второ място, тийн сърдечният певец Джъстин Бийбър дебютира в списъка на ударите-богат-бърз: 17-годишният се радва на $ 53 милиона.

Баскетболната звезда на Маями Хийт, 26-годишният ЛеБрон Джеймс, се класира на трето място с $ 48 милиона, въпреки че неговият отбор загуби финалите на НБА на 12 юни от Далас Маверикс.

Тенис звездата Роджър Федерер попадна на четвъртото място в списъка с 47 милиона долара, като току що го направи на 29 години.

На пето място 21-годишната кънтри поп певица Тейлър Суифт събра 45 милиона долара. Шеста е 26-годишната поп звезда Кати Пери, спечелила 44 милиона долара.

Футболната звезда на Мадрид Кристиано Роналдо, на 26 години, кацна на седмо място, като взе 38 милиона долара.

Попадайки за миналата си година в списъка, на 29 години, Бионсе отскочи от първо до осмо място с спад на приходите от 87 на 35 милиона долара.

Девети е основният футболист на Барселона Лионел Меси, 23-годишен, който донесе 32 милиона долара.

След близо зад тенис светилото Рафаел Надал взе десетия слот на 25 години, като направи 31 милиона долара.

Социални, уеб, телевизия / радио и преса бяха взети под внимание заедно с доходите, като се добави към общото общо класиране на знаменитостите.

В списъка също са 23-годишната Риана с 29 милиона долара, Робърт Патинсън на 25 и Кристен Стюарт, 21, която завърза с 20 милиона долара, и Лил Уейн на 28, което прави 15 милиона долара.

Източници: Forbes - AFPrelaxnews